VITAJTE!

Volám sa Ivan Bruchala a srdečne Vás vítam na stránkach, kde prezentujem časť mojej fotografickej tvorby. Mojou snahou je zachytiť a uchovať jedinečné momenty  zo života ľudí. Ak vzniknuté fotografie v divákovi dokážu vyvolať emócie, obohatia ho a pripomenú mu, že život je plný nádherných okamihov, moja snaha bola úspešná. Takto zachytené momenty  dávajú možnosť obdivovať množstvo prekvapujúcich detailov. Často sú v nich súhry okolností, ktoré sa obvykle z pamäti rýchlo vytratia, no s fotografiou získajú nádej na večnosť.

PROFESIONÁLNE FOTOGRAFIE NAJVYŠŠEJ KVALITY

Fotografovaniu sa venujem  20 rokov z toho 11 rokov ako profesionálny fotograf, ktorého táto práca živí. Používam profesionálnu techniku značky CANON a FOMEI.  

MOJA INŠPIRÁCIA 

Rád fotím v domácom prostredí. K dispozícii mám aj profesionálne vybavený fotoateliér. Fotenie v ateliéri je veľmi svojské, nie každému klientovi takáto forma fotografovania sadne. Obľubujem prácu s človekom. Ľudia sú pre svoju rôznorodosť pováh neustálym zdrojom mojej inšpirácie. Práca s nimi ma obohacuje profesne ale aj ľudsky.

Interiérové fotenie, fotenie exteriérov, architektúry a produktová fotografia je pre mňa zase príjemnou zmenou, oddychom a prácou, kde sa môžem nerušene sústrediť na objekt a kompozície.

SNAŽÍM SA NAPLNIŤ VAŠE PREDSTAVY

Pri fotografovaní sa snažím predovšetkým počúvať názory a predstavy mojich klientov. Preto si na každého klienta nájdem toľko času, koľko je potrebné. Spoločnou diskusiou sa obvykle podarí dopracovať k vyjadreniu konkrétnej myšlienky, účelu a zmyslu danej fotografie. V prípade nejasnej koncepcie sa však veľmi rád plne ujímam iniciatívy a kreativity.

Sponsors