Medzi mojich spokojných klientov patria:

HOTEL PARTIZÁN****
HOTEL MÝTO***
“Fotograf Ivan Bruchala je umelec a profesionál, ktorý pre Hotel Partizán**** aj Hotel Mýto*** vytvoril úžasné fotografie. Spolupráca s ním je pre nás inšpiratívna. Je flexibilný a precízny, môžeme ho odporučiť pre každý typ fotografie. Fotil pre nás najmä interiéry, ale aj produktovú fotografiu, eventy a sprievodné programy. Sme šťastní, že sme nadviazali spoluprácu práve s ním. Vždy nám dodá vysokokvalitné fotografie s dôrazom na detaily, ktoré nám pomáhajú v marketingovej komunikácii.”
PhDr. Michaela Ološtiaková, Marketing & Sales, HOTEL PARTIZÁN, s. r. o.
CITY HOTEL BRATISLAVA****
CHATA ZINKA
“Spolupracovali a nakupovali sme už mnoho fotiek a vytvárali komplexnú databázu s rôznymi fotografmi, no natrafili sme na Ivana a dnes ho môžme označiť za nášho DVORNÉHO fotografa.
Výborná spolupráca s viac než 100% tným výsledkom. Špičková práca s ľuďmi formou momentiek ale aj profesionálna práca s komparzom. Flexibilita a výborný odhad počasia. Do popredia by som uviedol aj finálnu selekciu a spracovanie. Komplexne hodnotené, profesionálny a ľudský prístup k práci.
Výsledky našej spolupráce sú na stránkach Chaty Zinka badateľné:)
PS: po profesnej skúsenosti sme neváhali ani s rozhodnutím fotiť našu vlastnú svadbu.” Michal Jorčík

MÝTO SKI & BIKE CENTRUM
Pri voľbe fotografa pre fotenie lyžiarskeho strediska v Mýte pod Ďumbierom padla voľba jednoznačne na skúseného a nami často využívaného fotografa Ivana Bruchalu. Klient, ktorý si ho zvolí pre fotenie svojho zariadenia sa nemusí obávať, pretože jeho prístup je vysoko profesionálny. Perfektne zachytí momenty a okamihy, pričom mu neprekážajú ani sťažené podmienky dokonca ani to, že nie je lyžiar 😀 Môžeme ho len odporúčať.
Bc. Michal Kič

SIMAN-ART DESIGN
Autorský štýl fotografa Ivana Bruchalu predstavuje úžasné umelecké spojenie reprezentatívnosti, kompozičného prepracovania, vystihnutia atmosféry, detailu a emócií na vysoko profesionálnej úrovni. Ďakujeme vrúcne za perfekcionalizmus, vzájomnosť a človečenskú spoluprácu. Tešíme sa na ďalšie diela.
Lýdia & Pavel
SIMANART
VOLKSWAGEN SLOVAKIA
LIDL SLOVENSKÁ REPUBLIKA, v. o. s.
MERCEDES-BENZ SLOVAKIA, s. r. o.
LIONS CLUB BREZNO
SAINTPAULIA
REŠTAURÁCIA KOZÍ VŔŠOK
WINE BAR BRATISLAVA
REA-S, s. r. o.
ILUMA, s. r. o.
KLASTER HOREHRONIE
OBEC MÝTO POD ĎUMBIEROM a ďalší

Skvelý človek, super fotograf Pozitívne naladený, s úžasnou energiou a úsmevom na perách. Ústretový, ochotný, šikovný, rýchli. Sama NÁHODA nám ho zoslala. Na svadobné fotenie sme si vybrali iného fotografa, ktorý to akosi pomotkal, za co som mu napokon vďačná. Fotenie ešte ani neprebehlo a ja som už z pána Bruchalu mala veľmi dobrý pocit, stačilo len jedno stretnutie (to ta jeho energia) Fotilo sa na dvakrát, teda dva dni, a úprimne, mal pri nás sťažene podmienky no aj napriek tomu vyčaroval krásne fotky. Môžem len odporúčať Ďakujeme krásne Lucia Šuleková 15. október 2020

Pri úvahách o výbere fotografa našej svadby sme sa rozhodovali medzi viacerými. Pán Bruchala zvíťazil, pretože nás presvedčili jeho profesionálne skúsenosti, to, že fotením sa živí, odporúčania a tiež ukážky z fotení iných svadieb. Všetky naše požiadavky trpezlivo vypočul a aj keď sme pôvodne uvažovali o odvážnejšom fotení, všetko dopadlo na výbornú. Svadobné fotografie budú pre nás jedinou zhmotnenou spomienkou na náš deň, všetkým odporúčame nešetriť a vybrať si na fotenie svadby výborného profesionála. My sme nemohli zvoliť lepšie.
manželia Ťažkí
30. september 2019

Nikdy za 30 rokov by ma nenapadlo dat sa nafotit profesionalnemu fotografovi. Ci uz kvoli nizkemu sebavedomiu alebo stalym nedokonalostiam, pripadala som si ako najnezaujimavejsi fototyp. Ked za mnou prisiel Ivan s myslienkou spravit profesionalne fotografie na pamiatku, mala som obavy, no nakoniec z toho vzniklo nieco uzasne. Dokazal zachytit moju osobnost, najst vhodny priestor, nechal vyniknut krasu, ktoru objavil. Zabery si necham na pamiatku mladosti, radosti a ako dokaz, ze kazdy z nas je dokonaly. Toto rozhodnutie nelutujem, naopak vrelo odporucam a Ivanovi zo srdca dakujem. Je vynimocny.. fotograf aj clovek
Michelle van Ološtiak‎
24. august,2018

Veľmi pekne by sme Vám chceli poďakovať za nádherné fotky. Každá jedna fotka v nás vyvoláva spomienky na náš svadobný deň,.. takže je na nich zachytené všetko,na čo s radosťou spomíname..
Ďakujeme , odviedli ste naozaj skvelú prácu, čoho výsledkom sú tieto fotky.
Veľmi milý, príjemný, korektný, profesionálny, sympatický, ochotný, priateľský,komunikatívny,kreatívny.. NAJLEPŠÍ FOTOGRAF..
.. Ďakujeme Štulrajterovci…22.5.2018

Jarka Högerová napísala recenziu na Fotoateliér ibfoto —
· 11 marec 2017, 17:22
Fotograf, ktorý “vidí a robí viditeľným”, nehľadá umelé pózy ale jedinečnosť svojho objektu a čaro prítomnej chvíle. Príjemný, milý, skromný človek u ktorého cítiť radosť z práce a tvorivosť, ktoré nahrádzajú rutinu a orientáciu na zisk často tak prítomné u iných fotografov.. Ďakujem.

Lenka Bojtošová … kazda jedna fotka je krasna a jedinecna 🙂 13 február 2017, 20:34

MarTina Pačesová napísala recenziu na Fotoateliér ibfoto —
Nikam inam by sme sa nešli fotiť…u pána fotografa sme už boli trikrát a pojdeme znovu…a už teraz sa tešíme 5.január 2017

Ľubica Machničová napísala recenziu na Fotoateliér ibfoto —
· 14. december 2016
Ivana som našla náhodou len pár týždňov pred svadbou.S fotkami sme boli nadmieru spokojní a každý kto ich videl nepovedal,že pekne,ale nádherné,perfektne,úžasné a iné superlativy.Spolupráca veľmi príjemná a bezproblémova.Este raz jedno veľké dakujeme:-)

Petra Herman napísala recenziu na Fotoateliér ibfoto —
· 13. december 2016
Ziadny iny fotograf na svete by nam nespravil krajsie svadobne fotky… kazdu jednu z nich zboznujem a je este krajsia ako ta pred nou… este raz velmi pekne dakujeme

Sponsors